Терапевтичні напрямки

Онкологія

Онкологія – це напрямок клінічної медицини, що спеціалізується на вивченні, діагностиці та лікуванні різних онкологічних пухлин. 

ДЕТАЛЬНІШЕ

Неврологія

Наука, що вивчає механізми розвитку, симптоми, діагностику та лікування захворювань центральної нервової системи (головного та спинного мозку) і периферичної нервової системи. 

ДЕТАЛЬНІШЕ

Рідкісні захворювання

Рідкісні (орфанні) захворювання – це вроджені або набуті захворювання, які трапляються досить рідко – рідше, ніж один випадок на 2000 населення країни. Переважна більшість таких захворювань є генетично обумовленими. Вони не лише можуть мати тяжкий і хронічний перебіг, але також супроводжуються зниженням якості та скороченням тривалості життя пацієнтів. 

Європейським комітетом експертів із рідкісних захворювань (The European Union Committee of Experts 

on Rare Diseases) на сьогодні визнано від 5000 до 8000 таких захворювань.

Перелік рідкісних (орфанних) захворювань в Україні містить захворювання із зазначенням кодів МКХ-10, відповідно до наказу МОЗ України «Про затвердження переліку рідкісних (орфанних) захворювань» від 27.10.2014 р. № 778 (з додатками). 

ДЕТАЛЬНІШЕ

Естетична медицина

Галузь індустрії краси та здоров’я, що вивчає теоретичні і практичні можливості корекції зовнішніх даних людини за допомогою різних методик.

 

ДЕТАЛЬНІШЕ

Інші захворювання

Іпсен – це міжнародна група фармацевтичних компаній, що об‘єднує близько 4600 співробітників, з яких 900 займаються дослідженнями та розробками. Компанія представляє на ринку більше 20 лікарських препаратів більш ніж у 115 країнах світу.

 

ДЕТАЛЬНІШЕ

Consumer Health Care

Ми дбаємо про пацієнтів

Ipsen Consumer HealthCare постійно оновляє себе для того, щоб щодня і в будь-якому місці полегшувати страждання споживачів та покращувати іх самопочуття. Ми прагнемо розробляти нові методи лікування та нові підходи для покращення повсякденного життя якомога більшої кількості людей і бути ключовим партнером для фахівців у галузі охорони здоров’я.

ДЕТАЛЬНІШЕ
© Ipsen Group 2024