Як все починалось

Для більшості українців, 1992 рік запам’ятався визначними змінами в політичному та економічному житті країни, встановленням ринкових відносин, зокрема формуванням і розвитком фармацевтичного ринку.

Саме в 1992 році компанія «Бофур Іпсен» розпочала свою діяльність в Україні. В штаті українського представництва на той момент була лише 1 людина – Оксана Голота, яка була головою представництва довгий період. Завдяки якості і надійності препаратів компанії, а також цілеспрямованості та наполегливості представника, компанія «Бофур Іпсен» змогла завоювати міцну позицію на українському фармацевтичному ринку.

У 1998 році наступила економічна криза, яка для деяких фармацевтичних компаній в Україні стала фатальною. Не дивлячись на це, «Бофур Іпсен» вдалося вистояти, перебороти всі трудності та вийти переможницею з кризової ситуації. Запорукою успіху компанії є енергія співробітників, їх висока кваліфікація, цілеспрямованість та інтерес до своєї роботи.

 

Дуже успішним для компанії був початок двохтисячних років. Окрім препаратів власного виробництва компанія отримала ексклюзивне право на просування в Україні лікарських засобів інших європейських виробників. Так в промоційному портфелі представництва з’явилися такі препарати як Креон, Креон 25000 та Децител виробництва «Солвей Фарма», а також препарати Дриптан та Таденан виробництва компанії «Фурньє».

Загальне зростання об’єму продажів зберігалося по усіх групах препаратів, особливо інноваційних. Співробітники компанії використовували новітні, на той час, методи інформаційної роботи з спеціалістами охорони здоров’я та фармацевтичними спеціалістами. Проходила постійна еволюція інформаційних заходів компанії – від «внутрішньо лікарняних конференцій» до «фахових національних шкіл для лікарів», від «фарм-гуртків» до освітніх бізнес-семінарів для керівників аптечних установ. Cаме українське представництво “Бофур Ипсен” одне з перших серед представництв західних фармацевтичних компаній виступило ініціатором проведення бізнес-семінарів для керівників аптечних установ, що завоювали добру славу і постійний інтерес у фармацевтів. Компанія розповідала слухачам семінарів про сучасні принципи маркетингу, проводила ігрові заняття з ефективного управління персоналом, ділової психології, логістики.

В 2000 році було зареєстровано препарат Диспорт (Ботулінічний токсин типу А) для застосування в неврології. Диспорт дав надію на одужання багатьох пацієнтів, в тому числі дітей з церебральним параличем.

У 2002 році компанія активно нарощувала штат працівників та промоційну активність. Суттєво посилилась присутність в регіонах. Восени 2004 року компанія розпочала активне співробітництво з лікарями естетичної медицини, запропонувавши їм препарат Диспорт для корекції мімічних зморшок та лікування гіпергідрозу. На довгі роки Іпсен став надійним партером лікарів естетичної медицини в Україні.

 

Розвиток бізнесу компанії в Україні продовжувався, в компанію приходили нові співробітники, змінювався портфель препаратів та незмінним залишається якість препаратів компанії, соціальна відповідальність та професіоналізм колективу. На сьогоднішній день «IPSEN» в Україні представлена міцною командою, яка працює в усіх великих містах.

 

Пріоритетними областями, на які спрямовані основні зусилля компанії, є онко-урологія, гінекологія, репродуктологія, неврологія, хірургія, естетична медицина, косметологія, педіатрія та гастроентерологія. Компанія «IPSEN» представляє на фармацевтичному ринку України 11 лікарських препаратів, які дуже добре відомі українським лікарям та пацієнтам: СМЕКТА, ТАНАКАН, ГІНКОР ФОРТ, ДИСПОРТ, СОМАТУЛІН, ДИФЕРЕЛІН, ПАКСЕЛАДИН, ІНТЕРТРІКС. У 2014 році в портфелі продуктів IPSEN Ukraine з’явився потужний гравець – СОМАТУЛІН АУТОЖЕЛЬ − інноваційний препарат для лікування акромегалії, клінічних симптомів карциноїдних пухлин.

Хотілося б відзначити, що в компанії також багато уваги приділяють навчанню та підвищенню професійного рівня,

причому не тільки своїх співробітників, а й українських спеціалістів, що працюють в різних сферах охорони здоров’я.

Впродовж усього періоду діяльності в Україні представництво компанії «IPSEN Pharma» є ініціатором і організатором

багатьох важливих заходів.

 

Вже не перший рік компанія IPSEN виступає головним партнером «Асоціації лікарів-ендоскопістів України». Основною метою діяльності асоціації є об’єднання зусиль її членів і створення оптимальних умов для всебічного розвитку, максимальної реалізації творчого потенціалу та соціально-правового захисту фахівців, зайнятих в області ендоскопії.

 

Завдяки фармацевтичній компанії IPSEN Pharma було створено і підтримується діяльність «Експертної ради спеціалістів естетичної медицини». Регулярно проводяться навчання експертами українських лікарів методиці введення препарату Диспорт в естетичній медицині, дорослій та дитячій неврології.
Щоб привернути увагу громадськості до проблем пацієнтів з ДЦП, компанія «IPSEN» спільно з регіональними дитячими
реабілітаційними центрами виступила спонсором благодійного туру «Свобода руху», презентація якого відбулася 14
вересня 2006 р в Одесі, а наступні етапи пройшли в Тернополі, Донецьку, Києві та Житомирі. Проект спрямований на
інформування батьків та медичних працівників про важливість своєчасного діагностування та лікування захворювання
на дитячий церебральний параліч (ДЦП), ознайомлення із сучасними методиками та препаратами для лікування ДЦП,
можливостями поліпшення соціальної адаптації пацієнтів і надання хворим дітям благодійної допомоги.

 

Благодійні заходи, проведені громадською організацією «Свобода руху для щасливого дитинства» і Представництвом компанії «Іпсен Фарма» в Україні, стали одними з перших масштабних подій у межах спільної роботи з центрами реабілітації, профільними медичними фахівцями, представниками органів державної виконавчої та законодавчої влади, громадськими та благодійними організаціями. Щорічний конкурс професіоналів фармацевтичної галузі України «Панацея 2012» визнав спільний проект «Свобода руху» Представництва компанії “Іпсен Фарма” та Всеукраїнської громадської організації «Свобода руху для щасливого дитинства» переможцем у номінації «Соціальний проект року».

Однією з важливих складових репутації продукції компанії «IPSEN Pharma» є її якість. Усі виробничі підрозділи працюють відповідно до норм GMP. Висока якість продукції компанії підтверджується міжнародними сертифікатами і довірою споживачів.

Отже, можна без перебільшення сказати, що компанія «IPSEN Pharma» та її препарати займають гідне місце на українськом фармацевтичному ринку і користуються заслуженим авторитетом у лікарів, фармацевтів, провізорів і пацієнтів.

За матеріалами www.apteka.ua 

© Ipsen Group 2024